top of page

KURUMSAL

 

Misyonumuz 

 

Kaymaz Zemin Sistemleri' nin varoluş amacı, İnovatif gelişen hizmet ve ürünlerini, "kalitesinden, güvenilirliğinden ve iş ahlakından" ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır. 
 

Vizyonumuz

Müşterilerimize en güvenli, kaliteli, yenilikçi, güler yüzlü, sonuç odaklı hizmeti verirken, sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek talep yaratan, başarısını uluslararası alana da taşıyan, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen, birbirini destekleyen, tamamlayan ve sinerji yaratan bir şirket olmak. 
 

İlkelerimiz

Kaymaz Zemin Sistemleri kuruluşundan bu yana, talebi karşılamaktan çok talebi yaratmayı ve oluşturduğu pazarın öncülüğünü sürdürmeyi ana ilke olarak kabul etmiştir. Kalite standartlarından, mücadeleden, güvenilirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermemek Şirketimizin ilkesini oluşturan değerlerdir.
 

Dürüstlük

Hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza karşı tanıştığımız andan başlayarak dürüstlüğü ön planda tutan bir ilişki anlayışını benimsemekteyiz. Ahlak ve dürüstlük ilke ve değerlerini davranış ve faaliyetlerimizde uygulayarak müşterileri için farklı bir değer yaratabilen bir hizmet firması olmayı sürdürmek inancındayız. 
 

Girişimcilik

Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılamak ve geliştirmek için öncülük gerektiren girişimler de dahil olmak üzere sürekli gelişim adına tüm faaliyetlerde süratle ve kararlılıkla gerekli çalışmaları gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. 
 

Kalitemiz


Şirketimiz müşterilerine şimdiki ve gelecekteki hizmetlerinin daha iyi bir değer üzerinden verilebilmesini sağlayacak sistem ve yöntemleri araştırma ve geliştirme sorumluluğunu üstlenmiştir. Mükemmeliyeti kovalamak hiçbir zaman sonu gelmeyen bir süreç olacaktır.

Kaymaz Zemin Logo
bottom of page